Zdraví srdce a ledvin

Právě probíhá nábor do klinických hodnocení, ve kterých se zjišťuje účinek hodnoceného přípravku snižujícího hmotnost na funkci srdce a ledvin.
Zahájit výběr pacientů online
Terapeutická oblast Srdce a krevní oběh

Každý den srdce přečerpá přibližně 7 600 litrů krve. Ledviny filtrují odpadní látky a nadbytečnou tekutinu z přibližně 170 litrů této krve – Každý. Jednotlivý. Den.  

To je hodně práce. 

Pro naše zdraví je zásadní věnovat pozornost zdravotnímu stavu srdce a ledvin. Běžná onemocnění mohou zatížit oba orgány a ohrozit jejich schopnost provádět svou práci. 

Nadměrná hmotnost je jedním z těchto stavů. Nadváha může vést k rizikovým faktorům chronického onemocnění ledvin a kardiovaskulárního onemocnění. Mezi tyto rizikové faktory patří: 

  • Vysoký krevní tlak 
  • Vysoký cholesterol 
  • Vysoká hladina cukru v krvi 
  • Diabetes (cukrovka) 2. typu 
  • Ztučnění (steatóza) jater 

Právě teď lékaři a specialisté provádějí výzkumná klinická hodnocení, ve kterých se zjišťuje účinek hodnoceného přípravku snižujícího hmotnost na funkci srdce a ledvin. Hledají dobrovolníky pro klinické hodnocení, kteří mají rizikové faktory kardiovaskulárního onemocnění nebo onemocnění ledvin související s hmotností (seznam v odrážkách výše uvádí jen některé nejběžnější), nebo u nichž byl některý z těchto stavů diagnostikován. Nadváha nebo obezita mohou ovlivňovat rychlost a agresivitu postupu těchto onemocnění.  

Zjistěte ještě dnes, zda jste způsobilý/á.

  • Bezplatná péče místních lékařů a specialistů bez pořadníků 
  • Bezplatný hodnocený přípravek snižující hmotnost 
  • Náhrada cestovních výdajů  

Od mé úplně první návštěvy jsem se setkával s přátelskými, nápomocnými a ve všech ohledech dobře informovanými pracovníky. Jejich práce má význam. Vynikající celkový výkon a poradenství, kdykoli je potřeba.

– Кийт Бътъруорт, Участник в клинично изпитване на Synexus

Klinická hodnocení jsou lékařské výzkumné studie, v nichž se zkoumají hodnocené přípravky a způsoby léčby. Lidé možná o klinickém výzkumu příliš nepřemýšlejí, ale všechny léky, od aspirinu po chemoterapii, byly předtím, než Vám je lékař předepsal, pečlivě zkoumány. 

Klinická hodnocení potřebují lidské dobrovolníky, kteří se jich účastní pod dohledem lékaře a/nebo zdravotnických odborníků. Jak klinické hodnocení pokračuje, lékaři o zkoumaném léčivém přípravku nebo léčbě získávají stále více informací. Pouze díky klinickým hodnocením se můžeme dozvědět, zda jsou léčivé přípravky a způsoby léčby účinné a bezpečné.  

Posuďte svou způsobilost k nadcházejícím klinickým hodnocením pomocí našeho online screeningového dotazníku

Zavolejte si pro více informací na číslo 00420 225 666 111. Neváhejte, počet účastníků je omezen!

Znáte-li někoho, kdo by mohl být vhodným kandidátem do této klinické studie, požádejte ho, aby nám zavolal.

Spolu vyvíjíme léky budoucnosti.