Bojujete s lupusem?

Zaregistrujte se jako možný zájemce o klinickou studii. Přispějte k budoucnosti medicíny.
Spustit dotazník
Therapy area Imunologie a očkování

Lupus je autoimunitní onemocnění, což znamená, že imunitní systém se obrací proti vlastnímu tělu, které by měl za normálních okolností u zdravého člověka chránit. To vede k zánětu a poškození různých tkání, včetně kloubů, kůže, ledvin, srdce, plic, krevních cév a mozku.

  • Lidé s lupusem často zažívají extrémní únavu, nevysvětlitelnou horečku, bolest, otoky nebo ztuhlost kloubů, bolest na hrudi, kožní vyrážky, vypadávání vlasů, citlivost na světlo a další vysilující příznaky, které narušují práci, rodinný život a volný čas.
  • Pokud trpíte lupusem, můžete zažívat období vzplanutí, při kterém se příznaky onemocnění zhoršují. Léky tyto příznaky nedokáží vždy zvládnout. Pokud hledáte jiné možnosti, mohou být výzkumné studie pro Vás to pravé.

Právě teď testují místní lékaři léčiva, které Váš lékař nemá k dispozici. Třeba byste mohl/a být právě Vy vhodným kandidátem do této sdudie.

Zjistěte, zda jste vhodným zájemcem o tuto klinickou studii vyplněním našeho on-line dotazníku.

Spustit dotazník

Důležité informace

1- Řekněte nám něco málo o sobě

2- Odpovězte na několik otázek o vašem zdraví

3- My Vás zkontaktujeme s dostupnými studiemi ve vaší oblasti

ZABERE TO JEN PÁR MINUT

Společnost AcurianHealth pomáhá propojit lidi s výzkumnými studiemi, které nabízejí vyvíjené způsoby léčby. Od roku 1998 společnost AcurianHealth doporučila 1 milion kandidátů pro 800 studií v 70 zemích.

Ti, kteří se kvalifikují, mohou obdržet:

  • Zdarma bez pořadníku péči místních lékařů a specialistů, která souvisí se studií
  • Kompenzaci cestovních nákladů
  • Hodnocený přípravek zdarma*

* Účastníci mohou v rámci výzkumné studie v závislosti na plánu studie dostávat hodnocený přípravek, nebo mohou dostávat neaktivní látku čili placebo. Délka studie se může lišit.

Žádná úleva s Vašimi současnými léky?

Zavolejte si pro více informací na číslo 800 701 073. Neváhejte, počet účastníků je omezen!

Znáte-li někoho, kdo by mohl být vhodným kandidátem do této klinické studie, požádejte ho, aby nám zavolal.Spolu vyvíjíme léky budoucnosti.