Jak se mohu stát účastníkem klinické studie

Co byste se chtěl(a) dozvědět?

Co byste se chtěl(a) dozvědět?

Nurse taking the blood pressure of her patient

Účast v klinické studii vychází je volbou každého z vás, my vám pouze poskytneme informace potřebné k tomu, abyste mohli učinit informované rozhodnutí. Vřele doporučujeme, abyste své rozhodnutí prodiskutovali také se svými blízkými.

Pokud usoudíte, že byste o účast mohli mít zájem, celý postup vám co nejvíce zjednodušíme a poskytneme k němu informace:

1

Když se na těchto webových stránkách zaregistrujete, zeptáme se vás na vše potřebné, abychom zjistili, zda jste pro účast v některé z našich studiích vhodným kandidátem. Je pro nás důležité zjistit více informací o vašem zdravotním stavu, abychom vám pomohli najít tu správnou studii.

2

Pokud budete vhodným kandidátem, člen našeho týmu vám podrobně vysvětlí přínosy a rizika a poskytne vám informovaný souhlas.

3

Tento dokument si můžete vzít s sebou domů, a než se rozhodnete, můžete jej prodiskutovat se svými blízkými.

4

Pokud se rozhodnete k účasti a podepíšete informovaný souhlas, bude vám stanoven plán léčby, který bude potřeba dodržovat. Po celou dobu studie bude sledován váš stav a budete mít k dispozici poradenství a podporu specialisty.

5

Plán léčby může vyžadovat pravidelné návštěvy našeho zařízení, v tom případě vám můžeme být nápomocní se zajištěním dopravy. Na návštěvu vás také může doprovázet další, vám blízká osoba.

6

Připomínáme, že zájem o účast můžete vyjádřit zcela nezávazně, rovněž můžete účast kdykoliv a bez udání důvodu ukončit.

Vyhledejte klinickou studii, která je pro vás vhodná

Zaregistrujte se jako zájemce, poté vás bude kontaktovat člen našeho týmu.

Zaregistrujte se
 

Vaše zpětná vazba má pro náš výzkum zásadní význam. Vyplňte laskavě níže uvedená pole formuláře.