Aktuální informace ohledně COVID-19 – máme stále otevřeno.

Z důvodu bezpečnosti personálu i pacientů jsou všechna centra společnosti Synexus označena jako COVID-19 SMART. To znamená, že používáme nejlepší postupy, abychom snížili expozici viru, zaměřené na zajištění toho, abychom měli i nadále otevřeno a byli k dispozici pro výzkum hodnocených léčivých přípravků.

Opatření v době pandemie COVID-19, která přijímáme pro zajištění bezpečnosti, zahrnují:

  • Výrazné zvýšení dostupnosti pomocí video návštěv
  • Ve všech čekárnách jsou přijata opatření zajišťující dodržování sociálního odstupu mezi jednotlivými osobami
  • Pečlivý úklid a desinfekce ordinací po návštěvě každého pacienta
  • Používání vhodných osobních ochranných pomůcek všemi členy personálu

Učiňte další krok, abyste zjistila, zda můžete být způsobilá pro místní klinická hodnocení pro ženy s osteoporózou ve věku 55 let a více. Zahrnuje kostní sken.

Pusťme se do toho právě teď.

Povoláváme všechny ženy nad 55 let Ovlivněte to. Nedovolte, aby Vám pád způsobil zlomeninu.

Snižování estrogenu se zvyšujícím se věkem Vás může vystavit vyššímu riziku osteoporózy.

Starší ženy - stejně jako pečovatelé - mají obavy ze zlomenin, pádů a křehkosti kostí. Ve skutečnosti Vám pouhý strach se zlomenin zápěstí, páteře nebo kyčle může zabránit dělat to, co milujete. Co kdybychom tyto obavy mohli vyřešit?

Klinická hodnocení právě teď posuzují hodnocené přípravky pro zjištění, zda mohou pomoci zabránit úbytku kosti a/nebo jej napravit. To znamená, že ženy mohou mít větší šanci, že si zachovají zdravé kosti.

Co je to klinické hodnocení?

Klinické hodnocení neboli klinická studie je testování nových léků a způsobů léčby.

Lidé možná o klinickém výzkumu příliš nepřemýšlejí, ale vše, od aspirinu po chemoterapii, bylo předtím, než Vám je lékař předepsal, pečlivě zkoumáno.

Klinická hodnocení potřebují lidské dobrovolníky, kteří se jich pod dohledem lékaře a/nebo zdravotnických pracovníků účastní. Jak klinické hodnocení pokračuje, lékaři o zkoumaném léku nebo léčbě získávají stále více informací. Pouze díky klinickým hodnocením se můžeme dozvědět, jestli jsou léky a způsoby léčby účinné a bezpečné.

Zabere to jen pár minut

Pusťme se do toho právě teď.

Společnost Synexus se věnuje provádění klinických hodnocení a zkoumá účinnost nových léků a způsobů léčby již více než 25 let. Máme rozsáhlé zkušenosti s prováděním klinického výzkumu ve více než 180 zdravotnických zařízeních po celém světě. Každé zdravotnické zařízení má svůj určený tým vyškolených lékařů a zdravotních sester, kteří poskytují našim pacientům maximální pohodlí a profesionální péči.

 

Vaše zpětná vazba má pro náš výzkum zásadní význam. Vyplňte laskavě níže uvedená pole formuláře.