Aktuální informace ke COVID-19 — zůstáváme otevření.

Pro zajištění bezpečnosti personálu i pacientů jsou centra společnosti Synexus tzv. COVID-19 „SMART“. To znamená, že využíváme nejlepší postupy, abychom snížili riziko vystavení se viru a zajistili, že zůstaneme otevření a k dispozici pro výzkum hodnocených přípravků.

Opatření v době pandemie COVID-19, která přijímáme pro zajištění bezpečnosti, zahrnují:

  • Výrazné zvýšení dostupnosti pomocí video návštěv
  • Ve všech čekárnách jsou přijata opatření zajišťující dodržování sociálního odstupu mezi jednotlivými osobami
  • Pečlivý úklid a desinfekce ordinací po návštěvě každého pacienta
  • Používání vhodných osobních ochranných pomůcek všemi členy personálu

Udělejte další krok a zjistěte, zda se Vaše dítě kvalifikuje do místních klinických studií u pacientů s ekzémem.

Spustit dotazník

Ekzém, který se rovněž nazývá atopická dermatitida, není jen kosmetický problém.

Ekzém je chronické kožní onemocnění způsobující skvrny zarudlé, svědivé a suché pokožky, které se objevují na různých částech těla.

Středně těžký nebo těžký ekzém může způsobovat intenzivní bolest a praskání kůže. Ekzém může periodicky vzplanout, zejména když je vystaven určitým spouštěcím mechanismům, jako např. chladný nebo suchý vzduch a kontakt s dráždivými látkami jako jsou parfémy nebo barviva nebo kontakt s hrubými tkaninami.

Středně těžký až těžký ekzém může zasahovat do každodenního života, způsobuje absence ve škole a vyřazení ze společenských aktivit. Ekzematické skvrny na viditelných částech těla jako je obličej, krk a ruce mohou způsobovat, že se postižený cítí trapně.

Co je to klinické hodnocení?

Klinické hodnocení neboli klinická studie je testování nových léků a způsobů léčby.

Lidé možná o klinickém výzkumu příliš nepřemýšlejí, ale vše, od aspirinu po chemoterapii, bylo předtím, než Vám je lékař předepsal, pečlivě zkoumáno.

Klinická hodnocení potřebují lidské dobrovolníky, kteří se jich pod dohledem lékaře a/nebo zdravotnických pracovníků účastní. Jak klinické hodnocení pokračuje, lékaři o zkoumaném léku nebo léčbě získávají stále více informací. Pouze díky klinickým hodnocením se můžeme dozvědět, jestli jsou léky a způsoby léčby účinné a bezpečné.

Zabere to jen pár minut.

Spustit dotazník

Společnost Synexus se věnuje provádění klinických hodnocení a zkoumá účinnost nových léků a způsobů léčby již více než 25 let. Máme rozsáhlé zkušenosti s prováděním klinického výzkumu ve více než 180 zdravotnických zařízeních po celém světě. Každé zdravotnické zařízení má svůj určený tým vyškolených lékařů a zdravotních sester, kteří poskytují našim pacientům maximální pohodlí a profesionální péči.

 

Vaše zpětná vazba má pro náš výzkum zásadní význam. Vyplňte laskavě níže uvedená pole formuláře.