Aktuální informace ke COVID-19 — zůstáváme otevření.

Pro zajištění bezpečnosti personálu i pacientů jsou centra společnosti Synexus tzv. COVID-19 „SMART“. To znamená, že využíváme nejlepší postupy, abychom snížili riziko vystavení se viru a zajistili, že zůstaneme otevření a k dispozici pro výzkum hodnocených přípravků.

Opatření v době pandemie COVID-19, která přijímáme pro zajištění bezpečnosti, zahrnují:

  • Výrazné zvýšení dostupnosti pomocí video návštěv
  • Ve všech čekárnách jsou přijata opatření zajišťující dodržování sociálního odstupu mezi jednotlivými osobami
  • Pečlivý úklid a desinfekce ordinací po návštěvě každého pacienta
  • Používání vhodných osobních ochranných pomůcek všemi členy personálu

Podnikněte další krok a zjistěte, zda je Vaše 6–17leté dítě způsobilé pro účast v místních klinických hodnoceních ložiskové lupénky.

Spustit dotazník

I povrchové onemocnění může hluboce zasáhnout

Ložisková lupénka je chronické, zánětlivé, imunitně zprostředkované onemocnění. Postihuje děti i dospělé. Ve středně závažných až závažných případech se lupénka vyznačuje vystouplými hrubými skvrnami (ložisky) s bíle stříbřitými šupinami. V místě těchto ložisek může být kůže popraskaná, šupinatá a bolestivá.

Lupénka způsobuje silné svědění, které může zasahovat do všech částí života Vašeho dítěte. Ačkoli u mladých lidí s mírnými nebo lokalizovanými příznaky mohou zabírat krémy na lokální použití, u závažnějších případů se možnosti léčby v současné době omezují pouze na injekce.

Injekční aplikace léků dětem může některé rodiče a děti děsit. Dětem, které mají strach z jehel, pak může léčba připadat stejně hrozná jako samotné onemocnění.

Lékaři, kteří fyzickým a psychickým dopadům dětské lupénky rozumějí, právě provádějí výzkumné studie s cílem posoudit hodnocený lék podávaný ústy. Zúčastnit se jich mohou dobrovolníci ve věku 6 až 17 let, kteří dokážou spolknout tabletu.

V roce 2014 byl zkoumaný lék na celém světě schválen pro dospělé.

Je však zapotřebí více možností léčby pro děti a dospívající. To umožní pouze výzkum. Vaše dítě nám může pomoci dosáhnout změny.

Co je to klinické hodnocení?

Klinické hodnocení neboli klinická studie je testování nových léků a způsobů léčby.

Lidé možná o klinickém výzkumu příliš nepřemýšlejí, ale vše, od aspirinu po chemoterapii, bylo předtím, než Vám je lékař předepsal, pečlivě zkoumáno.

Klinická hodnocení potřebují lidské dobrovolníky, kteří se jich pod dohledem lékaře a/nebo zdravotnických pracovníků účastní. Jak klinické hodnocení pokračuje, lékaři o zkoumaném léku nebo léčbě získávají stále více informací. Pouze díky klinickým hodnocením se můžeme dozvědět, jestli jsou léky a způsoby léčby účinné a bezpečné.

Zabere to jen pár minut.

Spustit dotazník

Společnost Synexus se věnuje provádění klinických hodnocení a zkoumá účinnost nových léků a způsobů léčby již více než 25 let. Máme rozsáhlé zkušenosti s prováděním klinického výzkumu ve více než 180 zdravotnických zařízeních po celém světě. Každé zdravotnické zařízení má svůj určený tým vyškolených lékařů a zdravotních sester, kteří poskytují našim pacientům maximální pohodlí a profesionální péči.

 

Vaše zpětná vazba má pro náš výzkum zásadní význam. Vyplňte laskavě níže uvedená pole formuláře.